sesja noworodkowa

POZYCJONOWANA (do 14 dnia życia maluszka)LIFESTYLE (do ukończenia 1-szego miesiąca życia)

Cena: PAKIET PETIT:10 fotografii- 650 złotych PAKIET GRAND:15 FOTOGRAFII- 800 złotych

  • 10 lub 15 wybranych zdjęć poddanych starannej obróbce
  • ujęcia w wersji elektronicznej
  • wydruki wybranych ujęć, na jedwabnym papierze w formacie 15/21 w ozdobnym opakowaniu
  • ujęcia rodzinne w cenie
  • wieloletnie doświadczenie w pracy z noworodkiem
  • praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym
  • dodatkowe ujęcie: 50 zł
  • koszt prezentowego vouchera: 20 zł
ZAMÓW SESJĘ

Niezależnie od tego na jakiej sesji zamierzamy się spotkać, proszę o zapoznanie się z regulaminem. Znajdą tam Państwo istotne informacje dotyczące czasu realizacji, wyboru ujęć, płatności.

Kiedy wykonać sesję?

Sesję noworodkową pozycjonowaną najlepiej wykonać jak najwcześniej, maksymalnie do 14 dnia życia  maleństwa, ponieważ najpiękniejsze ujęcia powstają gdy mały model zapada w głęboki sen. Okres pierwszych kilkunastu dni życia jest idealny na wykonania takich ujęć ponieważ dziecko przesypia większość doby, jego okres czuwania jest krótki, a reakcja na bodźce zewnętrzne słabe. Sesje noworodkową lifestylową, w sypialnianej aranżacji na łóżku, bez pozycjonowania maluszka możemy wykonać do końca 1-szego miesiąca życia dziecka. Jest to sesja pełna czułości, objęć, naturalnych emocji.

Kiedy dokonać rezerwacji terminu?

Wstępnej rezerwacji sesji noworodkowej najlepiej dokonać jeszcze będąc w ciąży, a dokładny jej termin ustalamy zaraz po narodzinach.

Gdzie wykonywana jest sesja?

Sesje wykonuję w moim domowym studio w Gutkowie- 10 kilometrów od centrum Olsztyna, w warunkach komfortowych dla najmniejszego modela (temperatura, biały szum, odpowiednie oświetlenie)

Ile trwa sesja noworodkowa?

Sesja z najmniejszymi modelami należy do najbardziej wymagających, każda z nich jest nieprzewidywalna i inna. Rodzice powinni zarezerwować na nią 2-4 godziny. Najlepiej na ten dzień nie planować innych ważnych spraw. Sesja pozycjonowana jest bardziej wymagająca, trwa więc dłużej od sesji lifestylowej. Same zdjęcia powstają dość szybko, ale czas o którym wspominam jest potrzebny na przygotowanie maleństwa, zmianę aranżacji, karmienie, przewijanie, utulenie i usypianie, to dziecko narzuca tok sesji i to do niego się dostosowujemy.

Co przygotować dla maluszka?

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą kocyka, pieluszek jednorazowych i tetrowych oraz rzeczy do pielęgnacji dziecka, jeśli dziecko jest karmione mlekiem modyfikowanym proszę aby wziąć jego zapas. Bardzo proszę o zabranie ze sobą smoczka, nawet jeśli nie używają go Państwo na co dzień i nie planują robić tego w przyszłości, zdarza się, że przeprowadzenie sesji bez niego nie jest możliwe.

Jak mają przygotować się rodzice oraz starsze rodzeństwo?

W studio dla komfortu maluszka będzie dość ciepło, proszę abyście lekko się ubrali. W opcji sesji noworodkowej z pozycjonowaniem proszę aby do ujęć rodzinnych przygotować dla rodziców jak i starszego rodzeństwa górną część garderoby w tej samej kolorystyce-najprostsza i najlepiej sprawdzająca się opcja to komplet białych lub czarnych t-shirtów. W opcji lifestyle świetnie sprawdzą się ubrania z naturalnych materiałów, w stonowanych kolorach ziemi lub bardziej zdecydowanych barwach jak bordo, granat. Stylizacja całej Rodziny powinna być spójna, bez zbędnych nadruków, nadmiaru wzorów i faktur.

Na uwagę zasługuje fakt, że z zawodu jestem pielęgniarką z kilkuletnim doświadczeniem w pracy na oddziale noworodkowym, mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo Maluszka podczas sesji. Jego komfort stanowi dla mnie priorytet.